VOKIŠKOS VIRTUVĖS LIETUVOJE.

Kiekvienas žino ką reiškia Vokiška kokybė, ir daugelis jau yra tai patyrę savo namuose. Tai tikras ilgaamžiškumo ir patikimumo etalonas. Mūsų Vokietijos gamintojų virtuvės, kurios jau daugelį metų džiugina savo šeimininkus išskirtiniu dizainu ir patikimumu, be jokių abėjonių galima priskirti Elitinės kokybės klasei. Mūsų klientų atsiliepimai yra tam įrodymas.
Tik dėka nepriekaištingos vokiškos virtuvės kokybės klientai lieka patenkinti galutiniu rezultatu.

Vokiečių gamintojai išmoko derinti nestandartinius dizaino sprendimus ir galutinai gaunama virtuvės praktiškumą, nepriklausomai nuo išdėstymo ir matmenų. Dėl to klientas gauna estetinę erdvę, kuri yra organizuota ir funkcionali 100%.

Mes didžiuojamės kokybe, kurią siūlome savo klientams.

Kviečiame Jus apsilankyti Mūsų studijoje, bei pamatyti ir patirti tikrą vokišką kokybę mūsų pristatytoje virtuvių ekspozicijoje adresu - Baltijos pr. 6A, II Aukštas, Claire Chance Kuchen, Klaipėda. Mes visada džiaugiames Jus matydami mūsų studijoje!

Virtuvės Studija  Clàire Chancé.

Kokybė. Pagaminta Vokietijoje.

Claire Chance Virtuvės Studija yra savo srities lyderė Europos rinkoje bei oficiali tokių garsių Vokietijos gamintojų kaip GABS Kuchen, Pronorm Einbaukuchen, INPURA, Linea, LEICHT ir Beckermann atstovė, tiekianti aukščiausios kokybės virtuves, pagamintas Vokietijoje. Mes siūlome Lietuvos rinkai daugiau pasirinkimo, novatoriškų ir ergonomiškų dizaino sprendimų bei visiškai ekologiškus virtuvės baldus.
Mes orientuojamės į klientų aptarnavimo ir produktų kokybės gerinimą, technologijas ir inovacijas bei siekiame gerinti klientų pasitikėjimą.


Šiandien mūsų studijos veikla apima ne tik visą Lietuvą, bet ir Europos bei Skandinavijos šalis. Nuo 2017 m. mes teikiame rinkai kokybišką produktą, kuris yra itin dinamiškas ir suderintas su pasauliniais technologijų pokyčiais. Mūsų studija nuolat teikia aukštųjų technologijų Vokietijoje gaminamas virtuves, kurių gamintojai išlieka pramonės lyderiais visame pasaulyje.

VOKIŠKOS VIRTUVĖS. KUR ELEGANCIJA SUSITINKA SU FUNCIONALUMU.

Ergonomiškas ir elegantiškas dizainas, 100% ekologiškumas, elitinės gamtinės medžiagos, aukščiausios kokybės montavimas, pažangiausios lakavimo technologijos, inovatyvūs Vokietijos inžinierių projektuojami mechanizmai, patikimi saugumo užraktai nuo vaikų, itin tikslus apšvietimo projektavimas ir išdėstymas, tiksliai apskaičiuotos darbo erdvės, patogus lentynų, spintelių bei funkcionalių elementų išdėstymas, aukščiausias atsparumo lygis aplinkos kenksmingiems veiksniams bei mechaniniams pažeidimams..- tai tik maža dalis, kuri yra būdinga mūsų virtuvėms. 

Mūsų studijos tęstinis vystymasis grindžiamas inovacijų bei pažangiausių gamybos technologijų. Mes manome, kad mūsų virtuvinių sistemų tvarumas bei medžiagų kokybė yra svarbus iššūkis.
Clàire Chancé Virtuvės Studija gamina vertingus unikalius kūrinius, žmonėms trokštantiems tikros elengancijos, funkcionalumo bei visiško komforto.
 

Mūsų gamintojai yra sertifikuoti didžiausiomis Europos kokybės kontrolės inspekcijomis pagal griežčiausius kriterijus.
Tai vartotojams užtikrina itin aukštos kokybės, ekologišką produktą.
  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Google+ Clean

Danės g. 15, LT-92117, Klaipėda, Lietuva

www.clairechance.com

El. p.: info@clairechance.com

Tel: +370 630 09759

Ekspozicija: Baltijos pr. 6A,

II Aukštas,

Clàire Chancé Virtuvės Studija

LT-94106, Klaipėda

©  Clàire Chancé | German Made Premium & Luxury Kitchens |

Pure - Elegance
00:00 / 00:00
Pronorm Ypsolon Line